Bafra BLUE DENİM Tekstil kullandığı son teknoloji makine parkuru, sürdürülebilir üretim yöntemleri ve Bafra 'da konuşlu fabrikası ile dünyanın lider markalarına aylık 150.000 adetlik üretim kapasitesine sahiptir.

Fason üretim yapan sektörünün de öncü ve takip edilen gücüdür.

Toplam 3.000 m² kapalı alana sahip 1 fabrika, aylık 150.000 adet ve yıllık 1.800.000 adet üretim kapasitesine sahiptir.

Modelhane

Konusunda uzman modelistlerin çalıştığı Bafra BLUE DENİM Tekstil modelhanesi Gerber Accumark Vers 10 teknolojisini kullanmaktadır.

Kesim

Bafra BLUE DENİM Tekstil tüm kesimhanelerinde toplamda 210 mt lik kesim parkurunda,6 Gerber serici ve 6 Gerber cutter ile kesimlerini gerçekleştirmektedir.

4000 m2 üretim bandımızda kesim, dikim, kalite kontrol ve paketleme hizmetlerini bünyemizde gerçekleştirmekteyiz. Enfotek EDS5 ile sipariş yönetimini tamamen elektronik veri ortamına taşıyarak, müşteri temsilcilerinin siparişler üzerinde koleksiyon ve numune detayları, teknik talimatlar, ürün materyal listelerinin tam kontrolünü sağlamaktayız.
Uzmanlarımız, üretim için kesim planlamalarını, kalite ekiplerimizin test ettiği kumaş özellik ve toleranslarına en uygun şekilde hazırlar. Kesim kalite kontrol ekibi, kesilen tüm parçaları kesim kitlerine dağıtılmadan önce tek tek inceler. Böylece müşterilerimizin markalarını taşıyan her ürünün dıştan görünen ve görünmeyen tüm parçalarının kalitesi onaylanır.
Tüm ürünler %100 kontrolden geçirildikten sonra paketlenip, yükleme öncesi üretimden bağımsız kalite güvence uzmanlarıyla AQL 2,5 standartlarına uygunluğu test edilerek, sektörün önde gelen nakliye firmaları ile müşterilere sevk edilmektedir .

Doğankaya Mahallesi Organize Sanayi Bölgesi 1. Cadde No:11 Bafra / SAMSUN

0362 543 16 82

info@bafrabluedenim.com