BAFRA BLUE DENIM

TEKSTİL DİKİM VE

FASON ÜRETİM ATÖLYESİ

Bafra Blue Denim Bafra merkezli büyük firmaların fason üretimini yapan bir tekstil fabrikasıdır.Tasarımlarınızı özenle sizin standartlarınızda üretip adresinize kadar olan bütün süreçle ilgileniyoruz.

Samsun - Bafra merkezli üretim fabrikamızda yaklaşık olarak 250 'nin üzerinde personel çalışmaktadır.Tasarım, üretim , kesim ve paketleme departmanlarımızda ürünleriniz özen ile üretilmektedir.

NEDEN BAFRA BLUE DENIM?

  • Yüksek Kalitede Üretim * Ürünleriniz en az belirlediğiniz kalitede üretilir ve standartlar birebir uygulanır.
  • Paketleme * Üretiminiz zarar görmeyecek şekilde paketlenir ve belirlediğiniz adrese veya birime teslim edilir.
  • Kusursuz Üretim * Belirlediğiniz standartlarda üretiminiz minimum fire verecek şekilde üretilir.

MÜŞTERİ MEMNUNİYETİ

Müşteri memnuniyeti ve iletişimi bizim için ilk sırada yer alır, üretiminizin yakında takibi için siparişiniz sonlanana kadar size bu süreçte eşlik edecek bir müşteri temsilcisi tahsis edilir ve her aşamadan haberdar olmanız sağlanır.

VİZYONUMUZ

Vizyonumuz; Ülkemiz genelinde koşulsuz müşteri memnuniyetini hedefleyerek sektörümüze artı değer kazandırmayı ilke edinmiş sektörün önde gelen firmalarından biri olabilmektir.

MİSYONUMUZ

Misyonumuz; Bilişim teknolojisinin var olan satış öncesi ve sonrası hizmetini, geniş ürün yelpazesi ile güvenilir, etkin, uygun ekonomik koşullarda, rekabetçi fiyatlarla hızlı ve yaygın bir şekilde sunmak, sonuçlarını izlemek, devamlılığını sağlamak ve değerlendirmektir.

URETIM ÜRETİM HİZMETLERİMİZ

MÜKEMMEL VE DUYARLI !

KESİM PLANLAMASI

Uzmanlarımız, üretim için kesim planlamalarını, kalite ekiplerimizin test ettiği kumaş özellik ve toleranslarına en uygun şekilde hazırlar.

ÜRETİM

4100 m2 üretim bandımızda kesim, dikim, kalite kontrol ve paketleme hizmetlerini bünyemizde gerçekleştirmekteyiz.

PAKETLEME & SEVKİYAT

Tüm ürünler %100 kontrolden geçirildikten sonra paketlenip, yükleme öncesi üretimden bağımsız kalite güvence uzmanlarıyla test edilir.